ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ MİSAFİR BÖLÜMÜ GEBZE

Anadolu Sağlık Merkezi, GEBZE MİSAFİR BÖLÜMÜ

Anadolu Sağlık Merkezi, Sayın Kamil Yazıcı ve Sayın İzzet Özilhan’ın kurduğu ve Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı tarafından 2005 yılında hizmete sunulmuştur. Anadolu Sağlık Merkezi, kurulduğu günden bu yana “Sağlığın Merkezi” olma vizyonu ile hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalara uzman kadrosu ve son teknolojisiyle kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Arka arkaya dünyanın en iyi hastanesi seçilen Johns Hopkins Medicine (JHM) ile devam eden, eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği de bu vizyonu desteklemektedir.

ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ

ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ  Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete. Sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi.

Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerlii Tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan hastanemiz, bu birikimi insan. Sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.

Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde. Çalışan hastanemiz; onkolojik bilimler, kalp sağlığı, kadın sağlığı ve IVF, nörolojik bilimler, cerrahi bilimler. Dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda 201 yatak kapasitesiyle. Çalışmalarına devam eden hastanemiz, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.

Anadolu Sağlık Gebze
Anadolu Sağlık Merkezi Gebze Misafir Konaklama
anadolu sağlık merkezi gebze
LANGUAGES »