AZERCOSMOS BAKU CEPHE PROJESİ

AZECOSMOS Azerbaycan Cumhuriyeti Uzay Ajansı

Azercosmos'ta, dünyanın dört bir yanındaki ortakları ile birlikte yüksek kaliteli ve güvenli uydu bağlantısı sağlamaktadır. Birinci sınıf teknik standartları, istisnai hizmetleri ve sunulan çözümlerin müşteri odaklı kişiselleştirilmesini vurgulayarak

AZERCOSMOS BAKU  Azerbaycan Cumhuriyeti Uzay Ajansı olarak, barış ve refah için ileri teknolojilere dayalı özelleştirilmiş. Çözümler sunmayı ilke edinmiştir.  Küresel olarak bağlantı sağlamaya, yetenekleri beslemeye, bölgesel bir uzay merkezi olarak hizmet vermeye ve Azerbaycan’da uzay. Endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmaya odaklıdır.

Azercosmos’ta, dünyanın dört bir yanındaki ortakları ile birlikte yüksek kaliteli ve güvenli uydu bağlantısı sağlamaktadır. Birinci sınıf teknik standartları, istisnai hizmetleri ve sunulan çözümlerin müşteri odaklı kişiselleştirilmesini vurgulayarak. Topluma olağanüstü bir deneyim sunmayı ve gelecek nesiller için daha iyi bağlantılı ve gelişmiş. Bir dünya yaşatmayı amaçlar.

AZERCOSMOS BAKU Azerbaycan’ın uzay endüstrisi yeni yeni doğmakta olmasına rağmen bizim uzay faaliyetlerimizin. Kökleri 13. yüzyıla kadar gitmektedir. Azerbaycan’da uzay sektörünün gelişimi ve Azercosmos’un kuruluşu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tarihin derinliklerine dalın.

Adını büyük Azerbaycanlı astronom Nasreddin Tusi’den alan Şamahı Astrofizik Gözlemevi, 1959 yılında kurulmuş. Olup yıldızların fiziğini incelemek, güneş sistemi cisimlerini, güneş fiziği ve güneş-dünya. İlişkilerini araştırmak için hizmet vermektedir. AZECOSMOS BAKU

AZERCOSMOS CAM PROJESİ 2
AZERCOSMOS CAM PROJESİ
AZERCOSMOS CAM PROJESİ
AZERCOSMOS
AZERCOSMOS CAM PROJESİ

 

 

 

 

 

 

<yoastmark class=

<yoastmark class=

<yoastmark class=

LANGUAGES »