SUPREME S650 PHOS

SUPREME S650 PHOS ısı yalıtımlı minimal sürme sistemleri
Nisan 17, 2023

SUPREME S650 PHOS tanımı bir ısı yalıtımlı doğrama sürme sistemi üretici adıdır.  Günümüzde mimari tasarımlarda yapının açılık pencerelerinde minimal doğrama sistemleri tercih edilmektedir.

Bununla beraber Kaliteli tasarlanmış bir sistem ile mükemmel imalat işçiliği bir araya geldiğinde kusursuz pencere sistemi oluşturulabilmektedir.  SUPREME S650 PHOS zarif keskin ve lüks anlayışa sahip bir sürgülü doğrama sistemidir.

Minimal mimaride dış manzara görünüşün en az etkilenmesi çok önemli bir unsurdur. Beraberinde İnce çerçeveler, Geniş cam paneller binanızın dış cephe sinde mükemmel görüntüyü yakalamanızı sağlar.

Villa projelerinde en önemli detaylardan biriside konumun manzarasının içeriye alına bilmesidir. Açık plan yapılmış bir villanın etrafındaki sürme sistemlerin elbette SUPREME S650 PHOS olması gerekir. Minimal doğrama detaylarının yüksek mühendislikte ve uygun alüminyum alaşımında yapılmış olması gerekir. CEPHE® size bu kalite ve sistemi garanti eder.

Aslında Her bir bağımsız sürme sistemin max yüksekliği H:3000mm fazla olamaz. Olması durumunda sistem ve tasarım tamamen değişir ve fiyat performans kuralı maliyetleri değişir.

Genel olarak Sürgülü için ideal seçimdir ve geniş cam yüzeylere sahip pencereler ile alüminyum çerçevelere monte edilmiş tamamen tavan ve zeminde aynı düşeydedir.

SUPREME S650 PHOS
SUPREME S650 PHOS sürgülü sistem

SUPREME S650 PHOS SÜRME SİSTEMİN AVANTAJLARI

Sistemin kullanıcı açısından birçok avantajı vardır. Ayrıca fiyat olarak rakiplerine göre oldukça tasarruflu bir paket içerir. Aşağıda kısaca bu avantajları sıralayalım.

*Sistemin minimal tasarımı ve geniş cam yüzeyleri sayesinde doğal ışıkla dolu rahatlık

*Ayrıca Enerji verimliliği sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar

*Yüksek güvenliklidir.

*Ayrıca Üstün ses yalıtımı sağlar

*Özel ihtiyaçları olan kişiler ve çocuklar için yasal mevzuata uygun erişim kolaylığı

*Ayrıca Geniş çeşit portföyü içerir

*Geniş açıklıklar için tam ideal olması da mükemmelliğ simgeler

*Zemin üzerine monte, zemin içine monte veya tamamen zemin yüzeyiyle kapatılmış zemine gizli monte olarak üç alternatif montaj şekli

*Otellere özel çözümler

*Şiddetli hava koşullarına dayanıklı ayrıca statik yük kapasitesi ve işlevsellik

*Maksimum kullanım kolaylığı ve işlevsellik

*Performansı sertifikalı üstün kalite sağlar

*Zemin üzerine monte, zemin içine monte veya tamamen zemin yüzeyiyle kapatılmış zemine gizli monte olarak üç alternatif montaj şekli

Projelerinizde işinizi riske atmayın. CEPHE® ile mükemmel detaylarda pencere ve doğrama sistemleri ile tanışın.

LANGUAGES »