ESUVA ya HOŞGELDİNİZ

Esuva, kuruluşu ve ismi ile henüz yeni bir firma olmakla beraber aslında 1998 yılından bu yana inox (paslanmaz) metal ve cam bileşenlerinden yapısal cam sistemleri üretim ve montaj faaliyetleri göstermektedir. Cam, paslanmaz metal, alüminyum profil ve levha ile çalışmaktayız. İşimiz İnşaat firmalarına ve dış cephe firmalarına taşeron hizmeti sunmaktır.

Ürünlerimiz ve sistemlerimizi kısaca sıralarsak, Planar cam cepheler, cam saçaklar, cam çatılar, cam merdivenler, cam zemin kaplamaları, cam bölme duvarlar, noktasal tutuculu sistemler, cam kapılar ana işlerimizdir. İmalat, sevkiyat, montaj, konularında hizmet vermekteyiz. Yurt içinde ve yurtdışında toplamda 18 yılda 540 proje ile tecrübe ve bilgi birikimimizle yolumuza devam ediyoruz.

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında başladığı yapısal cam sistemleri üretimini günümüzde proje bazlı olarak yürütmektedir. Ülkemizde cam fabrikalarının çoğalması ve cam pazarının genişlemesi firmamızı daha da ileriye taşımış, yapısal cam özellikli projelerin çözümünde, yapı firmaları ve cephe firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

18 yıldan buyana yaptığımız projelerin tamamında mimari zorluklar ve yapısal detay çözümleri ile cam sanatımızı icra edebileceğimiz ortam ve yapıları, hem ülkemizde hem de yurt dışında bulmuş olduk.

İleriye dönük işlerimizde kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğunu tüm müşterilerimize anlatmaktan keyif alıyoruz. Cam detaylarında çözüm getirebilmek ve yapısal cam sistemlerde mimari estetiği ekonomik çözümlerle buluşturabilmenin adresi olduk.

Hedefimizde Dünyanın her bölgesindeki yerel mimari tasarımlar veya uluslararası çapta mimari tasarımların cam ile buluştuğu adres olabilmek vardır.

Ülkemize, doğamıza ve çevremize dolayısı ile insanlığa saygı ile hizmet etmek bizi daha da güçlendiriyor.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Esuva, cam cephe sistemleri uygulayacak olan müşterilerinin sürekli bütçede kalmasını sağlamak için odaklanırız. Cam cepheler ve yapısal cam birimleri detay çözümü, imalat ve uygulamada 18 yıllık tecrübeye sahibiz. Zamanında iş teslimatı ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

Geri dönüşümü olabilen bir malzemedir cam. Cam ile yapılan merdiven, saçak, cephe, çatı gibi birçok yapısal alanlar aslında geri dönüşüm oranından dolayı da çevreci ürünlerdir. Sistemlerimiz İnox metal ve cam kombinasyonlu projelerin birleşmesinden ve ayrıca yüksek kalitede, aranan mimari estetik de projelerin üretilmesi de mümkün olmaktadır.

Eskiden beri gelen `Müşteri velinimetimizdir, sözüne baktığımızdan projelerin yapımının ne kadar uzun süreçlerden geçtiği ve birçok insanın emeğinin olduğunu görmekteyiz. Bizlere proje uygulama sırası geldiğinde tüm bu geçmiş uğraşıları ve proje üzerindeki emekleri yapısal cam sistemlerimizin kalite ve güvenirliliği ile taçlandırmak ve emeği geçen projecileri uygulamacıları inşaat sürecinde olabildiğince mutlu ve memnun etmek bizim müşteri anlaşımızdır.

VİLLA PROJELERİ

130 PROJE

OFİS BİNALARI

145 PROJE

ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ

80 PROJE

Mükemmel projeleriniz için sizde hemen iletişime geçin!

İletişime Geç
%d blogcu bunu beğendi: