HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Firmamızın 17 yıllık tecrübesi ve sektör bilgisi ile birlikte hizmetlerimiz sırası ile proje tasarımı, detaylandırma, statik analiz hesaplamaları, imalat , montaj, servise , arıza, bakım ve yeniden yapımı konularının tamamını birlikte veya ayrı ayrı içerir.

PROJE İMALATLARI

Dış Cephe Kaplama Projelerini üstlendiğimiz yapıların imalat aşamasında olan kabuk yapının çelik, cam, alüminyum , taş,  ve yalıtım malzemelri tasarımdan detay ve imalattan montaja kadar tam proje hizmeti veriyoruz. Projenin doğruluğu ve uygunluğu konularında imalat takip kontrol ve onay işlerini ayrıca talep üzerine yürütmekteyiz.
DEVAMI İÇİN….

SİSTEM MONTAJLARI

İnşaat firmaları veya alüminyum giydirme cephe firmalarının yapmış olduğu işlerde çözüm ortağı olarak yapısal cam sistemlerin veya alüminyum cephe sistemlerinin doğru ve uygun bir mühendislikte her tülü dış cephe sistemlerinin yurt içinde veya yurt dışında olamak üzere tam zamanında montaj işlerinin yapılması hizmetini de uzman kadrolarımızla vermekteyiz.
DEVAMI İÇİN …..

TAŞERONLUK

Yerli ve Yabancı İnşaat firmalarına ve Cephe giydirme firmalarına uluslararası arenada alt taşeronluk hizmeti vermekteyiz. Uygulamaında bulunduğumuz yüzlerce dış cephe kaplama işlerinde alt taşeron olduğumuz 42 si yerli 16 sı yabancı toplam 58 yatırımcı ve müteahhit firma vardır .
DEVAMI İÇİN….

VİLLA PROJELERİ

137 PROJE

OFİS BİNALARI

186 PROJE

ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ

83 PROJE

CAM MÜHENDİSLİĞİMİZ

Estetik olarak göze hoş geliyor olsa da, bir yapısal sistemin çeşitli yüklere dayanıklı olması gerekir. İçe doğru ve dışa doğru rüzgâr ve kar yükleri sistem tarafından karşılanabilmeli ve bağlantı elemanları üzerinden ana yapıya aktarılabilmelidir. Kimi zaman darbe, basınç dalgaları veya ısıl yüklemelere karşı gelebilecek ilave gereksinimler de göz önünde bulundurulur.

services

FABRİKA İMALATLARI

Firmamız tüm yapısal cam sistemleri imalatlarını Türkiye çeşitli illerdeki cam fabrikaları da yaptırmaktadır. Cam panellerin uygunluğuna göre veya kapasite ve kabiliyetlerine göre cam fabrikalarında sistemlerimiz üretim farklılığı gösterir. Tüm bu zorlu süreçte üretim konusu en önemli yönetimimizdir. Sistemlerimiz test raporları sonuçlarına göre ve müşterimizin maliyet analizlerine göre yürütülmektedir. Çalıştığımız cam firmaları arasında Çin, Almanya ve İtalya’da bazı cam üreticileri de vardır.Paslanmaz Tutucu aksesuar üretimlerimiz tamamı yerlidir. Çin malı kullanmamak için gayret sarfederiz. Paslanmaz imalatları ISO9001 yönetimi içerisinde yapılmaktadır.
services

MONTAJ İŞLERİ

17 yıldan bu yana 12 ayrı ülkede cam cephe işlerimizi başarı ile yönettik. Müteahhitlerimize yurtdışında başarıları için katkı sağladık. Sürekli geliştik. Avrupa standartlarında montaj ve sisitem uygulamaları yaptık. İşimiz taşeronluk, alt yüklenicilik, cam cephe montajları. Eğitimli kadrolarımız, tecrübeli ustalarımız ile cam a hayat verdik, yapıya dönüştürdük. Yurt ii ve Yurtdışıda dahil olmak üzere Cam cephe montaj işleriniz için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

services

PASLANMAZ YAPI ELEMANLARI

İnox cam metalleri ve cam cephe bağlantı parçaları, cam korkuluk sistemleri duş kabinleri için kollar, tutucular, satış, montaj servis işlerimizi kapsar. Oteller, Alışveriş merkezleri, Lüks Konutlar başlıca müşterilerimizdir. İnox cam tutucu ürünlerimiz tüm projelere özel üretilmektedir. İhtiyaca göre detay çözümü ve imalatı tarafımızdan titizlikle yapılır. Üretimlerimiz 12 ülkede ve yüzlerce farklı projelerde kullanılmakta ve yüksek kalitededir.
services

CAM TASARIMI

 Cam Mimarisi, mesleğini uygularken, çalışmalarımızdan tasarımımızı çizili belgeler ile bu belgeleri destekleyen yazılı dokümanla ifade ederiz. Tasarladığımız cam binanın eksiksiz ve kusursuz uygulanmasını sağlamak için çizili ve yazılı olarak oluşturduğumuz belgeleri uygulama sürecinde de geliştirebilir ve katkı sağlarız.Esuva mimarlarının hizmetlerini tam ve mükemmel olarak sunması esastır.

Dış Cephe Kaplama Projeleriniz için sizde hemen iletişime geçin!

İletişime Geç

 

%d blogcu bunu beğendi: