Bakü Venesia

Project Description

Azerbaycan Kardeş Ülke

BAkü harika bir şehirdir. Hem insanları  harikadır, hemde şehirleri bir başka güzeldir. Bu güzel topluma ve şehire yakışacak olan yine çok harika bir projedir VENESIA .

Sahil şeridinde çok kaliteli bir restaurant olarak inşa edilen proje her yönü ile küçük bir venesia dır. Cam işlerine geldiğimizde isei mimarın tasarımı bir sanat eseri gibi hahil şeridinde tek taş yüzük misali yeri almaktadır.

Her yönü ile cam olarak tasarlanan restaurant, bahçe kısımlarındada adeta venesia gezintisi sunar. Dış Cephe kaplamaları ISIYALITIMLI CAM PANELLER ile yapılmıştır. Firmamızın yoğun emekleri ve ürünlerimizin üst düzey kalitesi ile yapısal cam sistemlerimize harika bir örnek teşkil eder.

Paslanmaz halat gergli ısıyalıtımlı planar cam cephe sisitemi ve cam korkuluklar uygulamamızın ana unsurlarıdır.

Azerbaycan Bakü de bulunan bu proje çok kısa bir sürede açılması ile meşhurdur. Tüm camlar cam taşıyıcı sisitemler ve cephe aksamları çok hızlı bir şekilde ani kararlar verilerek müşterinin isteği doğrultusunda üretili ve aynı hızlamontajı yapıldı. Her tarafı cam olan bu yapı restaurant olarak kullanılıyor. Bakü nün tektaş yüzüğüdür.

Project Details

  • Proje YeriWordPress Theme
  • Yapışan İşlerThemeple
  • SüreWebsite
%d blogcu bunu beğendi: