S.S.S.

SIKÇA SORULAN SORULAR

S.S.S. / Firmamıza Sıkça sorulan sorulara bakarak daha önce bilmediğiniz yönleri ile cam cephe ve cam projeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Photovoltaic, solar cam panellerden cephe ve çatı işleriniz için yurt dışından çalıştığımız Avrupalı üretici firma ile çözüm ortaklı işbirliği yapıyoruz. Firmamız konunun hakimi ve bilgi sahibidir. Teknoloji ve paneller yurt dışından ithal ediliyor.
Evet, eşikli ve eşiksiz modellerimiz mevcuttur. 3 ve 5 kanallı dır. Eşikli sürme sistemine %100 su izolasyon garantisi vermektedir. Kullanım alanları: kafeler, iş yeri girişi, ofis bölmelerinde, kış bahçesi altlarına tercih edilmektedir. Çalışan bütün aksamlar paslanmaz olup 5 yıl garantilidir.. Alternatif cam ve profil renkleri mevcuttur.
Yangına dayanıklı camlar 3 türden oluşur. Bunlar E sınıfı W sınıfı EI sınıfıdır. EI sınıfı camlar tam koruma sağlarken en pahalı sınıftır. Daha fazla bilgi için irtibata geçiniz.
Fotoselli kapı imalatımız yoktur. Proje bazında çeşitli markalardan temin ediyoruz. Genelde kapı işlerinin koordinasyonunu müşterinin kendisin yapmasını tercih ederiz.
Firmamız proje firmasııdır. Firmamız için, projelere sadece danışmanlık hizmeti vermeyi etik bulmuyoruz. Bunun için bir danışmanlık firması ile anlaşmanız daha doğru olacaktır. Firmamız danışmanlık ofislerine teknik bilgi ve tecrübe aktarımını ara ara yapmaktadır.
Cephe kaplama yanı sıra ofis içi bölme sistemlerimizde vardır. Alüminyum doğramalı veya sadece cam bölme sistemi olarak da uygulamalarımız mevcuttur.
Projenize uygun özel imalat ve standart imalat olarak hem spider hem rotil hemde diğer aksesuarların imalat ve satışını yapıyoruz. Özel parçalar için detay çalışması da yapıyoruz.
Projeniz Türkiye sınırları içerisin de yer aldığı sürece her zaman yerli sistemleri tercih etmek doğrudur.  Yerli üreticilerin dünyanın her ülkesine sistem sattıklarını hatırlamak da fayda var.Ülkemizde, alüminyum cephe sistemleri konusunda Türk markaları Avrupa standartlarında imalat gerçekleştirmektedir.
Galeri boşluğu veya buna benzer alanları tasarlarken mimarlık ofislerinin sordukları bir sorudur. Dünya genelinde maksimum cam ebatları 18metreX3.3metre dir. Taşıma problemi yoktur. Sadece maliyetlere dikkat etmek gerekir. İmalatı mümkündür. Daha fazlası bilgi için arayınız.
Mimarlık ofislerinden sıkça sorulan bir soruda cam merdiven tasarımı hakkında. Projenizin plan ve kesitlerini gönderin yardımcı olalım en uygun detay ve maliyeti size sunalım.
Camlı yangın kapıları firmamızın ithal ettiği ürünler arasındadır. İthalatını ve uyuglamasını yaptığımız yangına dayanıklı camlı kapılar ve pencereler özel ürünlerimizdir. Bu üründe dışa bağımlı olarak proje yürütüyoruz.
Firmamızın 17 yıllık cam bilgi ve tecrübesi var. Çift bombeli camların en küçük olanından başlayarak en büyük ebatlara kadar literatürde bulunan tüm imalatları yaptırabiliyoruz.
Esuva glazing expert olarak , müşterilerimizin en küçük villa projesiden başlayıp daha büyük otel veya alışveriş merkezlerine kadar tamaına hizmet verebilmekteyiz.
Yurt içinde ve yurt dışında projelerimiz oluyor. Bizden sadece profesyonel ekip isteminiz halinde proje bazında görüşme ypıp işerinizin zamanında bitmesine yardımcı oluyoruz.

Bilgi Merkezi

Esuva glazing expert olarak yapısal cam sisitemler hakkında firmamızın teknik bilgi ve tecrübesinde faydalanabilirisniz. Sıkça karşılaşılan sorunlar ve çözümleri için bizimle irtibata geçebilir sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Teknik çizim sorularınız veya mühendislik sorularınız için firmamızın yapısal cam detayları ve sistemleri konusunda destek lamk için bizi hemen arayabilirsiniz. Esuva Glazing Expert 17.yıl tecrübesi ile….

Tel : 0090 212 522 22 11